• Новак
X и W, 8 инчен Вежба Топката, Мала Вежба Топката Мини Јога Топката, Пилатес Топката 8 со Игла Пумпа, Core Топката Barre Тренингот Анти Забрзано 8 Топка за Стабилност Физичка

X и W, 8 инчен Вежба Топката, Мала Вежба Топката Мини Јога Топката, Пилатес Топката 8 со Игла Пумпа, Core Топката

DEN 338.16

Достапност
Достапно за нарачка

Отстрани игла од пумпата 2.Потоа нежно се применуваат притисок на топката.Пилатес тренингот, физикална терапија, погоден за стомакот, меѓу колената, нозете, глуждовите и карличните, адреса долниот дел на грбот, hunched рамената, целокупната болки и болки, обновување терапија за повреда на ' рбетниот и карличен вежби. Кога му се готови, извадете ја пумпа директно П : Како да ја разбивам?А : 1.8 инчен Вежба Топката. Ако сакате да се забрза дефлација, може да се притисне на топката со двете раце П : Каде е иглата?А : Во дршката на пумпата ве Молиме имајте во предвид : На врвот е толку остар, па чувајте го подалеку од дофат на Деца.Вежба топката е одлично за јога, пилатес, bally, физиотерапија или семејство спорт итн, strengthe вашето држење на телото рамнотежа, климатизација и обликувањето на мускулите, губење на обука, основни обука, флексибилност и истегнување, операцијата за обновување на градите, грбот, колковите, нога, стомакот и сл.Отстрани игла пумпа еднаш саканата инфлацијата е постигнат.Пилатес Топки 8 во. 8 инчен Топката за Вежбање, Вежбање Топката Мали Јога Топката, Пилатес Топки 8 со Игла Пумпа, Barre Топката Анти Забрзано 8" Топка за Тренингот Фитнес Салата Анти Пукна и се Лизга Отпорни на Топки со Рака Воздушна Пумпа Материјал : ПВЦ Тежина : 100g Димензии : Дијаметар 8"/20cm Боја : Розова, сина, виолетова Карактеристики : Анти Пукна Пумпа Игла се добива Она што Ќе Добиете : 1pc вежба топки поставите П : Како да се надува?А : 1.Мали Јога Топката.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат