• Новак
SFU1204 L700mm Валани Топката Завртка CNC C7 со 1204 Топче орев за CNC Делови SFU1204-L-700 мм Должина од 700 мм ballscrew 1204

SFU1204 L700mm Валани Топката Завртка CNC C7 со 1204 Топче орев за CNC Делови SFU1204-L-700 мм Должина од 700

DEN 503.52

Достапност
Достапно за нарачка

Производот е со добар квалитет.ние ќе се тестира на производот Пред превозот.Проценето Време на Испорака : 6-24 дена(trackable)- Ние нудиме Забрзан Превозот услуга : 3-9 дена.(со исклучок на ракување со времето).Ако цел износ над НАС $200, ние ќе ги искористиме Препорачана Превозот услуга за слободни.Ние сме професионални дистрибутер на CNC Производ.Ние, исто така, го продаде други видови на производи.само за пребарување на модел број во нашата продавница.Ние правиме максимални напори за да се обезбеди на клиентите со задоволителна услуга.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.SFU1204 L700mm валани топката завртка C7 со 1204 топче орев за CNC делови Пакет Листата Вклучуваат Како што Следи : 1pcs x SFU1204 700 мм должина без крај обработка 1pcs x SFU1204 топката нут(2 видови како што следи) оваа топка орев имаат два вида на надворешниот дијаметар.еден надворешниот дијаметар е 22mm, другиот надворешниот дијаметар е 24mm.ве молам да ми кажете што треба какви видови на големината или напишете цел оставете порака за да ги споделите со нас.ако не инструкции.ние ќе испрати надворешниот дијаметар 22mm.ви благодариме!!Напомена : ние може да се намали било која должина како ваше барање!!ние, исто така може да се направи на обработка како вашиот цртеж!!SFU1204 само inclue пластични reverser(без метал).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат