• Новак
shamjina 4 Парче Pompom Создателот Поставите Пената Топката Weaver Себе Кукла Правејќи Колекции -Волна

shamjina 4 Парче Pompom Создателот Поставите Пената Топката Weaver Себе Кукла Правејќи Колекции -Волна

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

Со помош на овој пената топката weaver, може да се направи кадифен топки лесно.Материјал : Пластика.Добро за децата и возрасните да се направи пом poms и повеќе креативни занает проект.Сосема нов и висок квалитет.Секој производител има арм exten излезе со средината поврзување.Опис : - Сосема нов и висок квалитет на - Секој производител има арм exten излезе со средината поврзување. - Со помош на овој пената топката weaver, може да се направи кадифен топки лесно. - Добар за деца и возрасни да се направи пом poms и повеќе креативни занает проект.Спецификација : - Материјал : Пластика - Дијаметар : 8cm/3.15 инчен; 6cm/2.36 инчен; 4cm/1.57 инчен; 3cm/1.18 инчен - Боја : Random Package Вклучува : 4 Парчиња Пената Топката Ткајачки : дозволете малку големина грешка поради прирачник за мерење.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness/contrast settings итн, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме да се разбере.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат