• Новак
Сина Железен Чадор Bobbin Winder, Брза Предиво Winder Држачот за Ликвидација Линии, Влакна, Предиво, Рака Управувана Плетење Winder Алатка

Сина Железен Чадор Bobbin Winder, Брза Предиво Winder Држачот за Ликвидација Линии, Влакна, Предиво, Рака Управувана

DEN 597.36

Достапност
Достапно за нарачка

На winder со мазна завршница може да го спречува предиво од snagging.Капата string winder е добра алатка за плетење и капчиња.Дизајн на чадор може да се протегала да се користи, и можете да се намали назад кога не ги користите, може да се користат со ликвидација машина.Оваа winder е дозволено да биде фиксирана на работ на маси, клупи или какви било други соодветни локации.Тоа може да помогне да правец на неколку теми или многу бои во топката.Капата string winder е добра алатка за плетење и капчиња.Дизајн на чадор може да се протегала да се користи, и можете да се намали назад кога не ги користите, може да се користат со ликвидација машина.Овој производ е дозволено да биде фиксирана на работ на маси, клупи или какви било други соодветни локации.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект Од Типот : Чадор String Winder Материјал : Железо Боја : Сина Тежина : Околу. 398g / 14.0 оз Должина : Околу. 42cm / 16.5 во Справи со Должина : Околу. 28cm / 11.0 во Ширина : Прибл. 66cm / 26.0 во Пакет Листа : 1 ¡Á Чадор String Winder.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат