• Новак
EuisdanAA Топката Вентил Shut-Off Вентил, 1/4PT Машки 1/4PT Женски Навој, Цевки, Цевки, Фитинзи, 49mm Операција се Справи, Месинг Вентил, Пакување од 2(Válvula де cierre де válvula de bola, rosca macho d

EuisdanAA Топката Вентил Shut-Off Вентил, 1/4PT Машки 1/4PT Женски Навој, Цевки, Цевки, Фитинзи, 49mm Операција

DEN 2347.20

Достапност
Достапно за нарачка

(. (.Euisdan AA Топката Вентил Shut-Off Вентил, 1/4 PT Машки 1/4 PT Женски Навој, Цевки, Цевки, Фитинзи, 49mm Операција се Справи, Месинг Вентил, Пакет на 2 Male Тема x Женски Навој connection Mostly користи во водоводни системи, системот на цевки, и водоводна system Rubber-обложена операција handle Easy да се инсталира во ограничени spaces Withstand висок притисок и temperature Designed за употреба со вода или oil Suggestions за Инсталација : Мерење на тема големина пред купување.Печат на темата крајот со цевка пломби лента.Пред инсталирање на фитинг, потребно е да го исклучи течност и ублажување на притисокот во целост.Се носат на работа ракавици за заштита од брус.Опис на Spanish Válvula де cierre де válvula de bola, rosca macho de 1 / 4 PT на hembra de 1 / 4 PT, accesorios де tubería, manija де operación де 49 мм, válvula де latón, paquete де 2-.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат