• Новак
LHSH Куче Автоматско Топката Фрлач,Интерактивни Извлече Играчка Куче Тенис Топката Фрлање Машина за Автоматска Куче Тенис Топката Thrower

LHSH Куче Автоматско Топката Фрлач,Интерактивни Извлече Играчка Куче Тенис Топката Фрлање Машина за Автоматска

DEN 475.20

Достапност
Достапно за нарачка

1.Автоматско топката проектил возови вашето домашно милениче однесување и го задржува вашето домашно милениче енергетски кои mekes тоа совршен игра играње со вашето домашно милениче затворен или отворен. 2.Нашата автоматско тенис топката фрлач за кучиња има 3 ФРЛИ на ДАЛЕЧИНА SETTINGS.Светлата на автоматско куче топката проектил ќе укажуваат на која оддалеченост е избран. 3.Три стандардот 2.5 инчи тениски топки вклучени, идеален за игра на собирање.Работи со Батерија Li-ion батерии (AC адаптер е вклучен). 4.Долготрајната употреба достапен со користење на висока quallity пластика, може да се игра и во затворени простории и на отворено. 5.Топката фрлач да започне топката 10, 25 или 40 метри, кои лесно можат да се менуваат со притискање на копчето.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

IYUNDUN Интерактивни Автоматско Топката Фрлач, Куче Играчка Тенис Топката Фрлање Машина, Машина Служи за Мали/Средни/Големи

но, бидејќи на различни светлина и го следат поставување, ситни боја разлика можеби постоеле.【Дизајн за

DEN 4799.76

2 парчиња Автоматско Топката Проектил Куче Топката Thrower Машина Хипер Извлече Тенис Топка, Проектил Карактеристики

✔ ПРЕДНОСТ : Е автоматски fetching машина која може да се користи од страна на куче, и сопственикот или само

DEN 2567.76