• Новак
Возвишеност 821981 Сатен Никел Петтата Авенија Плоча Атарот со Bellagio Лост, Еден

Возвишеност 821981 Сатен Никел Петтата Авенија Плоча Атарот со Bellagio Лост, Еден

DEN 604.32

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум квалитет од Носталгични Склад.Еден Атарот На Менувачот.Лесна инсталација, само со шрафцигер.За употреба на внатрешни врати кои бараат само push/pull функција.Месеци директно на врата.Копчиња е исто така достапно.Опис на производот На crisply прилагодени изгледот на Петтата Авенија Плоча има универзален апел дека работи добро со речиси секој дом.Пар со Bellagio Лост, со своето благодатно криви контура за неспоредлив комбинација.Сите Возвишеност производи се создадени од цврста (не позлатен) кован месинг за издржливост и убавина.Од Производителот На crisply прилагодени изгледот на Петтата Авенија Плоча во сатенски никел има универзален апел дека работи добро со речиси секој дом.Додадете Bellagio Лост, со своето благодатно криви контура за неспоредлив комбинација.Сите Возвишеност производи се создадени од цврста (не позлатен) кован месинг.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат