• Новак
HelloCreate 20pcs Нерѓосувачки Челик Бар Рачки Шкафот Кабинет Гардероба Шупливи се Справува со Завртки (6in)

HelloCreate 20pcs Нерѓосувачки Челик Бар Рачки Шкафот Кабинет Гардероба Шупливи се Справува со Завртки (6in)

DEN 2095.20

Достапност
Достапно за нарачка

Површината е хром-обложено и бранеа. 3 различни должина на врата се справи за избори.Направени од премија од нерѓосувачки челик материјал, издржливи во употреба.Погоден за разни шкафове, кабинетот и фиоките. 100% сосема нов и висок квалитет.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Steel Color : Silver Bar Дијаметар : 10mm Height : 32mm Product Должина : 4in, 6in, 8in (Изборен) Borehole Проред : 4in - 64mm, 6in - 96mm, 8in - 128mm Quantity : 20pcs Installation : 1. Мерење на точно растојание помеѓу дупки и марк позицијата на вежба дупки на плоча со молив.2. Вежба означената позиција со вежба.3. Стави на шрафовите преку плоча од назад кон напред и заострување на шрафовите во рачки.4. Направено.Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3cm (0.4-1.18") разликата се должи на прирачник за мерење и мали варијации на боите за различни екранот поставување.Ви благодариме за вашето разбирање, убав ден!Пакет Including20 x Кабинет Вратата Handles40 x Завртки.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат