• Новак
SATA ST93505ST Тешки Гром Машина 24 Прекалени Челични Вилици со Аглеста Сечење Жлебови

SATA ST93505ST Тешки Гром Машина 24 Прекалени Челични Вилици со Аглеста Сечење Жлебови

DEN 1633.68

Достапност
Достапно за нарачка

Производителот гаранција може да не се применува.Капка фалсификувани, прецизност земјата легиран челик вилици за максимална трајност и намалување на живот.Намалувања ниско јаглероден челик и јаглероден челик.Центар намали вилици.Ергономски не се лизга костец за безбедно сечење.Прилагодлив на вилицата за подобро да се сече, во зависност од материјалот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Homyl 2 Вида Гром Заклучување Машина 8 Рака Вилици Ножеви Синџир Жица Ограда Кабел Арматурата Жица Висока Јаглероден

* Безбедно заклучување дизајн, удобен и ефикасен ограничување затка дизајн, за заштита на сечење на рабо

DEN 335.76