• Новак
НЕО 31-030 Гром Машина 750 mm

НЕО 31-030 Гром Машина 750 mm

DEN 1626.72

Достапност
Достапно за нарачка

Пластични рачки.Појачани вилици направени од Cr Mo челик.HRC 40. Фалсификувани заеднички.Прилагодливи сечилото царинење.Опис на производот НЕО мини болт машина се користи за да се намали завртки до 6 mm во дијаметар.Главата е направен од висок квалитет на хром молибден челик со индукција појачани ножеви за долго траење на алатката.Се справи со гумена облога спречи алатка од лизгање надвор од раце за време на употреба и правилно профил гарантира совршено се вклопуваат во рака.Остри вилици рабовите лесно да се намали преку завртки што ја прави работата удобно и пријатно.Прирачник на вредноста на царинење помеѓу ножеви е дополнителна предност.TUV Rheinland сертификат гарантира висок квалитет и сигурност на производот.НЕО бренд ги исполнува очекувањата на професионалци.Сет Содржи : 1 x Храбар машина 750 мм.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Homyl 2 Вида Гром Заклучување Машина 8 Рака Вилици Ножеви Синџир Жица Ограда Кабел Арматурата Жица Висока Јаглероден

* Безбедно заклучување дизајн, удобен и ефикасен ограничување затка дизајн, за заштита на сечење на рабо

DEN 335.76