• Новак
71 41 200 SB КОМПАКТЕН Гром СекачиCobolt 7, 87 Аглеста Во Блистер Пакување

71 41 200 SB КОМПАКТЕН Гром СекачиCobolt 7, 87 Аглеста Во Блистер Пакување

DEN 1633.92

Достапност
Достапно за нарачка

Со прецизно сечење на рабови за меки и тврди жица, како и пијано жица.Намалувања завртки, нокти, заковки, итн.До Ø 5, 2 mm.Сечење на рабови дополнително индукција Закорави, сечење на работ цврстина Прибл. 64 HRC.Со прецизно сечење на рабови за меки и тврди жица, како и пијано жица.Намалувања завртки, нокти, заковки, итн.До ø 5, 2 mm.Сечење на рабови дополнително индукција закорави, сечење на работ цврстина прибл. 64 HRC.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Homyl 2 Вида Гром Заклучување Машина 8 Рака Вилици Ножеви Синџир Жица Ограда Кабел Арматурата Жица Висока Јаглероден

* Безбедно заклучување дизајн, удобен и ефикасен ограничување затка дизајн, за заштита на сечење на рабо

DEN 335.76