• Новак
Xcover Мека Заклучување се Тркалаат Tonneau Маска, Компатибилен со 2015-2022 F150 Пикап 6.5 Ft Styleside Кревет

Xcover Мека Заклучување се Тркалаат Tonneau Маска, Компатибилен со 2015-2022 F150 Пикап 6.5 Ft Styleside Кревет

DEN 4776.00

Достапност
Достапно за нарачка

Fitment : Одговара 2015-2022 F150 Пикап 6.5 ft Styleside Кревет.Xcover се тркалаат мека tonneau поклопецот е единствен tonneau капак, со неколку патентирани иновации од страна шини, крстот барови и задни брави.На врвот на Планината Стил поклопецот се наоѓа на врвот на креветот шини за подобрување на вода вода и минимална кревет простор упад.Тоа нема да биде компатибилен со моделите кои имаат постојните додаток на вашиот камион кревет шини.Патент Изградена-Во Крстот Барови Дизајн Низок профил, лакови/крст барови, кои се поврзани со tarp и ќе се тркалаат-up заедно со капак кој дозволува целосна и брз пристап до креветот за превоз и превоз на товар и да се обезбеди непречено изгледа кога затворена.Директни Менгеме-На.Тоа карактеристики не-вежба за дизајн и важи за вашиот кревет со тешки-должност прилагодливи стеги.Ќе се инсталира за помалку од 20 минути.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат