• Новак
Т'Else Камилица Смирувачки Чај Тонер со Вистински Благотворно Ливчиња, Вегетаријанска храна, Лицето за Нега на Кожата за Чувствителна Кожа, 5.07 Fl Мл, 150ml

Т'Else Камилица Смирувачки Чај Тонер со Вистински Благотворно Ливчиња, Вегетаријанска храна, Лицето за Нега

DEN 652.80

Достапност
Достапно за нарачка

Овој производ содржи датумот на пакувањето што е ПРОИЗВЕДЕН ДАТУМ.Ова не е Рок на траење.ЧАЈ : Релаксираат за уморна кожа со чаша од камилица чај.Тоа содржи 85% екстракт од камилица, наместо на прочистена вода, целосно исполнет во едно шише.Како да ужива во чаша чај, камилица екстракт сварено чисто смирува уморни и кожата без иритација.ДРУГО : Azulene , пад на кожата лечи од 100kg од камилица цвеќиња.Azulene , скапоцени добра состојка, само 1g надвор од 100kg од камилица цвеќиња, пад на azulene , главниот добра состојка во камилица, ги ублажува и ги смирува по зацрвенета кожа од маската нежно уште многу ефикасно.На смирување тонер формулиран со вистински камилица ливчиња.Благотворно состојки во фино исушени ливчиња и пријатен мирис на камилица тонер без вештачки мириси, обезбедува удобен исцелување време за кожата допре по првата чистење.Вегетаријанската : Контроверзни состојки како што се животинско управувано состојки, вештачки colorant, вештачки мирис, итн.не се содржани.состојки.Со покачен вегетаријанска режим, тоа лесно продира во кожата и ја прави мазна кожа со здрав сјај.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Витамин Ц Кожата Расчистување на Тонер - Природни Анти Стареењето на Лицето Спреј со Салицилна Киселина & Хијалуронска

Природни & safe Нашата Возраст пркосејќи им & Кожата Расчистување на Тонер е изработен од комбинација на п

DEN 371.28