• Новак
Вистински Xerox Smart Комплет Тапани Кертриџ За Phaser 4250 /4260, 113R00755

Вистински Xerox Smart Комплет Тапани Кертриџ За Phaser 4250 /4260, 113R00755

DEN 5219.76

Достапност
Достапно за нарачка

Црна.Приближната принос : 80,000 страници.Специјално формулиран површина слој обезбедува исклучителна runnability, најдобри во класата тонер за адхезија и офсет-квалитетни слики.Тапан кертриџ е дизајниран за употреба со Xerox Work Centre 4250 и 4260. Кертриџ има 80,000-страница капацитет.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат