• Новак
KebenShop Компатибилен MLT-D116L Тонер Кертриџ Замена за Samsung Xpress M2835 M2676FH M2875FW M2875FD M262 M2625D Печатач (Црна,1-Pack)

KebenShop Компатибилен MLT-D116L Тонер Кертриџ Замена за Samsung Xpress M2835 M2676FH M2875FW M2875FD M262

DEN 1175.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме потврдете го вашиот печатач модел и квантитетот пред ставање на ред,ви благодарам!Она што е во кутијата? 1 PK-Црна MLT-D116 L Тонер Кертриџ.На тонер честички се во ред и униформа, а бојата е светла.Приближната Страница Принос : Црн Тонер 3500 Страници при 5% Покриеност (Буква /А4).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат