• Новак
ETECHWORK 1 Пакет Синозелена Компатибилен 202X | CF501X Тонер Кертриџ Замена за HP Color Про MFP M280nw M281fdn M281fdw M281cdw Боја Про M254nw M254dw M254dn Принтер Ink.

ETECHWORK 1 Пакет Синозелена Компатибилен 202X | CF501X Тонер Кертриџ Замена за HP Color Про MFP M280nw M281fdn

DEN 2568.96

Достапност
Достапно за нарачка

Пакет се Вклучени : 1 Пакет 202 X CF501 X Тонер кертриџ.Страница Принос : 3,000 страници во Синозелена тонер кертриџ Писмо/A4, при 5% покриеност.Погоден За Следните Принтери : Боја Про MFP M280nw(T6 B80 A) Боја Про MFP M281fdn(T6 B81 A) Боја Про MFP M281fdw(T6 B82 A) Боја Про MFP M281cdw(T6 B83 A) Боја Про M254nw(T6 B59 A) Боја Про M254dw(T6 B60 A) Боја Про M254dn(T6 B61 A) Печатари.Гаранција за квалитет : Секоја серија на суровини е тестиран според строги инспекциски стандарди, автоматизирана технологија е донесен, и секој процес е строго дигитално контролирани за производство на високо-квалитетни Тонер касети внимателно.Остри стигнат до нас преку : 1. "Цел Листа" -> Кликнете На "Контактирајте Со Продавачот". 2. Кликнете на продавницата линкот под "Додади во Кошничка"-> Кликнете 'постави прашање'.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат