• Новак
Праска Тонер Модул за Canon, HP ЕП-25, C7115X - Црна

Праска Тонер Модул за Canon, HP ЕП-25, C7115X - Црна

DEN 919.44

Достапност
Достапно за нарачка

Компатибилен со : Canon, HP ЕП-25, C7115 X, Принос (Страници) : 3500, Праска ID : PT909. Компатибилни Печатачи : Canon Lasershot LBP 1210. Canon LBP 25/558/1210. HP Laser Jet 1000/1005/1200/1220/3300/3310/3320/3330/3380. Опис на производот животната Средина-пријателски и евтина благодарение на модерната технологија за рециклирање на.Не се компатибилни со Laser Jet P1005. Тонер за модули од Праска се обезбеди врвен исписи со квалитет кој останува доследен во текот на долг рок.Единиците се remanufactured, во процес кој вклучува 100% замена на сите компоненти предмет да се носат.Квалитетот можете да се чувствуваат!.Компатибилен со : .Canon Lasershot LBP-1210. Canon LBP-1210/25/558 I. HP Laser Jet 1000/1000 W/1005 W/1200/1200 N/1200 SE/1200 Серија/1220/1220 SE/3300/3300 MFP/3310/3320 MFP/3320 N/3320 N MFP/3330/3330 MFP/3380 MFP Сет Содржи : Праска Тонер Модул црна, висок капацитет, компатибилен со Канон, HP ЕП-25, C7115 X.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат