• Новак
Limeink 3 Pack Компатибилен Висок Принос Ласерски Тонер Касети Замена за Dell E525W 525W E525 525 H3M8P DPV4T (1 Цијан, 1 Магента, 1 Жолта) Компатибилен со Dell E525W E525DW Боја Ласерски Принтер Ink

Limeink 3 Pack Компатибилен Висок Принос Ласерски Тонер Касети Замена за Dell E525W 525W E525 525 H3M8P DPV4T

DEN 372.00

Достапност
Достапно за нарачка

Се добие сигурен печатење перформанси, во фер цена.Нашите патрони се тестирани за да се обезбеди постојан квалитет на печатење што се совпаѓаат со слика/текст се гледа на еден печатач и на компонента ниво и со печатените тестови.Клиентите заштита можете да им верувате.Наша цел е на нашите клиенти да биде 100% задоволни.Ќе се целосно заштитени од страна на нашите 2-годишна гаранција или замена или рефундирање.Нашите U. S. поддршка на корисниците на тимот е на располагање 24/7 за било какви прашања со кликнување на нашата продавница име (Бордо Техника) над куршум дел, и со кликнување на "постави прашање" на врвот handside.Компатибилен со Dell принтери : E525 W Боја Ласерски Печатач, E525 DW Боја Ласерски Печатач.Страница принос : 2000 страници во кертриџ (Црна), 1400 по кертриџ (Боја).Натпревари со серија : 593-BBJX, 593-BBJU, 593-BBJV, 593-BBJW.Касети дојде исполнет со чип и работа со сите нови печатачи.Овие компатибилен касети не празнина печатач е гаранција.Касети се ISO 9002 уверение за печатење со квалитет, и ISO 14001 за животната средина осигурување.Касети дојде исполнет со чип, покажуваат точни мастило нивоа, и да работат со сите нови печатачи.Компатибилен со Dell принтери : E525 W Боја Ласерски Печатач, E525 DW Боја Ласерски Печатач.Страница принос : 2000 страници во кертриџ (Црна), 1400 по кертриџ (Боја).Сите касети одат низ ригорозна контрола на квалитетот на постапката и се подложат на тестирање на компонента ниво, тестирање на електрични circuitry, глава за печатење чистење, полнење да капацитет, и конечниот испечатите тест.Ова е направено за да се обезбеди постојан квалитет на печатење што се совпаѓаат со слика/текст се гледа на оние печатач и на компонента ниво и со печатените тестови.Вклучени тонер касети : E525 W Серија Комбо (1 Цијан, 1 Магента, 1 Жолта).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат