• Новак
Cartlee Сет од 5 Компатибилен Висок Принос Ласерски Тонер Касети Замена Мастило за Dell E525DW E525W 525W 525 525DW DPV4T H3M8P Боја за Принтери (2 Црна, 1 Цијан, 1 Магента, 1 Жолта)

Cartlee Сет од 5 Компатибилен Висок Принос Ласерски Тонер Касети Замена Мастило за Dell E525DW E525W 525W 525

DEN 588.00

Достапност
Достапно за нарачка

Касети дојде исполнет со нова генерација чип и работа со сите нови печатачи.Ние нудиме кавга слободни пари гаранција за враќање.Висок капацитет страница принос : до 2000 страници во црно кертриџ, 1400 по боја кертриџ.Се вклопува со серија 593-BBJX, 593-BBJU, 593-BBJV, 593-BBJW.Сите касети се поддржани од 2 година се враќа во политиката, и се ISO9001 уверение за кертриџ за квалитет и сигурност, и ISO 14001 certified за влијание врз животната средина.Содржина : компатибилни касети за E525 (2 Црна, 1 Цијан, 1 Магента, 1 Жолта).Касети дојде исполнет со нова генерација чип, работа со сите нови печатачи, и прикажување на мастило нивоа.Компатибилен со Dell боја ласерски принтери : E525 W, E525 DW.Висок капацитет страница принос : до 2000 страници во црно кертриџ, 1400 по боја кертриџ.Сите касети се подложат на тестирање на електрични, печати тестирање, чистење, и се прецизност исполнет со квалитет на мастило.Содржина : Сет од 5 компатибилен касети за E525 серија (2 Црна, 1 Цијан, 1 Магента, 1 Жолта).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат