• Новак
20Pcs Срце Облик Carabiner Вртливата Snap Клип,4 Бои Предизвика Пролет Тока со Завртување Clasps D Прстен Keychain Carabiner Клип Куки Пролет Keyring Тока за DIY Копче Синџири,Тока,Кеси,Purses

20Pcs Срце Облик Carabiner Вртливата Snap Клип,4 Бои Предизвика Пролет Тока со Завртување Clasps D Прстен Keychain

DEN 191.76

Достапност
Достапно за нарачка

❤Пакетот Вклучува:Доаѓа со 20 Pcs Срце Облик Предизвика Пролет Keyring Тока во 4 бои,тие се Злато,Сребро,Пиштол црна,Розово злато,5 Pcs во секоја боја,различни бои за да се исполнат вашите различни потреби.голема вредност за вашите редовни потреби,чанта хардвер и клучните синџир правење на резерви,итн. ❤Издржлив Материјал : Нашата Предизвика Пролет Тока се направени од издржлив Цинк легура материјал,тоа е здрав,силен,и дебела.Тоа не избледуваат и не е лесно да се оштети,и тоа е лесно да се работи.клучен прстен тип сврзувачки елементи на работи кои се отстранети прилично лесно и редовно. ❤Широка Примена : Овие Пролет Keyring Вртливата Snap Клип, може да биде убаво тока/Клучни прстен да се поврзат два објекти,или замени прстени за вашите загуби или штета тока,работеше одлично за замена на неисправни ѕвони на вашата чанта,чанта,Кеси,поправка чанта за на рака,за прицврстување на предмети да се појас циклуси и ранци.или може да се користи како клучните синџир за да го поврзете вашиот копчињата,шарм,ремени,итн. ❤Боја&Големина : Доаѓа во 4 бои,тие се Злато,Сребро,Пиштол црна,Розово злато,мејнстрим боја,различни бои за да се исполнат различни потреби,големината на Срцето Форма Carabiners : Надворешна ширина : 1.38"(3.5 cm), внатрешна ширина : 1"(2.5 см),Вкупната Должина : 1.8 инчен/4.6 cm,внатрешен дијаметар на Г прстен е 0.78 инчен/2cm. ❤Ние и Ветуваме : Ние посветени на обезбедување на висок квалитет на производите и одлично искуство за сите клиенти, било какви прашања во врска со нас или од нашето Срце Облик Вртливата Токи со Завртување Д-прстен,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат