• Новак
1097 3/4 Античкиот Месинг, Центар Бар Тока, Цврсти Месинг-LL

1097 3/4 Античкиот Месинг, Центар Бар Тока, Цврсти Месинг-LL

DEN 598.80

Достапност
Достапно за нарачка

ПОРИБЕНО СО BUCKLEGUY : Подготвени да брод од страна на САД веднаш.Во ТЕКОТ 17,000 ПЕТ-ЅВЕЗДА РЕЦЕНЗИИ : Од потврдена корисници на нашиот сајт. 1-STOP SHOP ЗА LEATHERCRAFT & ДОДАТОК ТРГОВИЈА : Buckleguy акции хардвер, кожа, tools & материјали за crafters & производители.КОНТРОЛА на КВАЛИТЕТ : Ние внимателно да се избираат и да се тестираат сите производи ние акции.СЕМЕЕН БИЗНИС ОД 1945 година : Седиште во Нова Англија, ние сме биле угостителски на кожа додаток за трговија со текот на 75 години.Античкиот Месинг, Центар Бар Тока, Цврсти Месинг-LLThis објект е направен од Низок Доведе Месинг под 100ppm Size се однесува до внатрешноста димензија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат