• Новак
Голем Toiletry Торба за Жените и Мажите, Лесни Преносни Водоотпорен Полиестер Виси Патување Козметички сочинуваат Организатор (Боја : Црна)

Голем Toiletry Торба за Жените и Мажите, Лесни Преносни Водоотпорен Полиестер Виси Патување Козметички сочинуваат

DEN 1618.80

Достапност
Достапно за нарачка

Покрај тоа, се справува & шевовите се двојно - stitched за дополнителна издржливост и безбедноста.СОВРШЕН ЗА ПАТУВАЊЕ ВИСИ TOILETRY ТОРБА!Предности на виси toiletry торба : Пространа - Ова козметички организатор карактеристики многу простор за складирање кој што може да се стави вашиот toiletries, козметика, и шминка додатоци во.Водоотпорен Дизајн : Направен од премиум водоотпорен Полиестер материјал, одржување на внатрешноста на објекти за безбедна.It' s лесни и издржливи лесен за Употреба - Види - преку zip џебови и главната преграда за обезбедување на јасен преглед на содржината.Врвот се справи со не е лесно да се носат.Лесен - Ова жени toiletry торба е лесна и мека - двострано, така што тоа лежи рамно кога се празни, земајќи ги малку да нема простор за складирање надвор од вашиот багаж.5" x 8" Производ материјал : Полиестер.Водоотпорен перница - На патувањето организаторот е изработен од Полиестер, водоотпорен, лесни, дише и брзо сушење, не грижете се за торба и toiletries добивање навлажни, одржување на чиста и уредна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат