• Новак
Playboy Игра Зачинета Edt Спреј 1.0 оз За Жени

Playboy Игра Зачинета Edt Спреј 1.0 оз За Жени

DEN 623.52

Достапност
Достапно за нарачка

На карактеристична Playboy тема е истакнат со голем Зајакот Главата украсување на домот пакување.Пенливи floriental, Го Игра Зачинета е најсекси и edgiest Playboy мирис, полн со возбуда и привлечност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат