• Новак
Unscripted од Patrick Dempsey Авон за тоалетната вода

Unscripted од Patrick Dempsey Авон за тоалетната вода

DEN 1547.76

Достапност
Достапно за нарачка

2.5 fl мл тоалетната вода Спреј Шише за Мажи.Машката вуди ароматични.Топ белешки на cardamom и црн пипер.Блискиот белешки од смокви и лаванда.База белешки од ветивер и мошус.Patric Dempsey го опишува својот тоалетната вода спреј за мажите како модерна, свежи, чисти и класичен и дека станува збор за страст.Таму е свежо инфузија на зачини, опкружен со топли, сензуална совети на база белешки ветивер и мошус.Топ белешки се cardamom и црн пипер.Блискиот Белешки се смокви и лаванда. 2.5 fl мл спреј шише во појавување кутија.Ова е првиот машки мирис тој наменета за Avon во 2008 година. Unscripted 2 проследено две години подоцна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат