• Новак
ФРАНЧЕСКО SMALTO од страна на Франческо Smalto for Men EDT СПРЕЈ 1 МЛ

ФРАНЧЕСКО SMALTO од страна на Франческо Smalto for Men EDT СПРЕЈ 1 МЛ

DEN 2061.60

Достапност
Достапно за нарачка

ФРАНЧЕСКО SMALTO од страна на Франческо Smalto.Тоалетната Вода. 1 Мл.За Мажите.Лансиран од страна на дизајн на куќа на Франческо Smalto во 1987 година, ФРАНЧЕСКО SMALTO од страна на Франческо Smalto е класифициран како flowery мирис.Оваа машки мирис posesses мешавина од : свежи зачини, со ниски ноти на дрво, мов, tonka и килибар.Се препорачува.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат