• Новак
ДТ Налепници Decals Decal Wc Тоалети Знак Домородните Човек Жена во Тоалет Тоалет Тоалет 8 X 6,2

ДТ Налепници Decals Decal Wc Тоалети Знак Домородните Човек Жена во Тоалет Тоалет Тоалет 8 X 6,2

DEN 193.68

Достапност
Достапно за нарачка

Налепница големина е од 8 X 6,2 Инчи. - Боја Целосно Водоотпорен Печатени винил налепница.Винил на прилично добар квалитет, само лепило, водоотпорен.Трајност до 6-8 години во внатрешни и надворешни услови.На налепница може да се примени за да не porous, мазни и чисти површини, како што се windows, автомобили, мотоцикли, шлемови, чамци, лап-топ компјутери, и др.Ако боја опција или големината не е достапна пратете ни порака и ние може да видиме дали можеме да се приспособат на вашето барање.Откако се применува, винил е пренослив, но не и за обновливи!.Налепница големина е од 8 X 6,2 Инчи. - Боја Целосно Водоотпорен Печатени винил налепница|| Еднаш decal се применува можете да очекувате долго-траен квалитет на било тешко мазна површина од внатре и од надвор.Најдобар пласман на стакло, метал и мазна пластика-тип на површини.Тоа не ќе се држи до силикон и може да биде тешко да се одржи на текстура предмети без истражување, техники. -Ние не сме одговорни за било decals, кои се уништени за време на спроведувањето на процесот. -6 Година Отворено Винил . -Водоотпорен. -Кога се применуваат decal на возило, ве молиме почекајте најмалку 48 часа пред миењето.||| **** Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид ДЕКА БОИТЕ МОЖАТ да се РАЗЛИКУВААТ врз ОСНОВА НА ЕКРАНОТ ГЛЕДАТЕ НА НИВ, јас го НАПРАВИТЕ МОЈОТ НАЈДОБАР ДА се ОБЕЗБЕДИ БОЈА ДИРЕКТНО ОД ИЗВОРОТ ДА СЕ онолку ТОЧНИ колку ШТО е МОЖНО **** Нова Налепница.Ние не чувајте налепници во парк.Ние се намали (или печатење & cut) секој налепница веднаш по ред е ставен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Ноќта на вештерките Панк Рок Тоалет Капак Decals Ужасна Статички Електрицитет Налепници Автомобил ветробранското

"ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ" : Нашиот тоалет капак decal е направен од премиум ПВЦ.Ова дома декор е водоотпорен и се

DEN 263.76

CYHO Тоалет Налепница Рампа Висока Температура Отпор, Додаток за Полнење во ученичкиот Дом;Кујната;Тоалет;Компанија;Поднесување

Чистење на прашина во вашата кујни и бањи, елиминирање на проблеми.Производот ставете повеќе послушни б

DEN 206.88