• Новак
GLJ Пренослив Тоалет Домаќинство Тоалети за Возрасни и Деца,Преносни Мобилни Тоалет,Лесен за Чистење,Двојно Покрие Кампување Тоалет (Боја : Стил 1, Големина : кои клеч

GLJ Пренослив Тоалет Домаќинство Тоалети за Возрасни и Деца,Преносни Мобилни Тоалет,Лесен за Чистење,Двојно

DEN 890.40

Достапност
Достапно за нарачка

★[Удобно тоалет] Во тоалет има мека тоалетна седиште и назад перница, која е удобно и да го штити грбот. ★[Интимни дизајн] Постојат безбедност потпирачи за раце од двете страни на тоалет, која може да го поддржи бремени жени и неповолно лица кога тие се седне и да се застане. ★[Лизга-отпорни] дното е опкружен со голем анти-пропадна, која го подобрува целокупната стабилност на тоалет, го зголемува товарот капацитет, спречува rollover, и има подобар против пролизгување својства. ★[Погодно] Постои голем складирање оддел на страната на тоалет, итни материјали, мобилни телефони и други дребулии можат да бидат поставени по желба, внатрешниот кофа има рачка, која е погодно да се промени и да се мијат, и двојно покрие дизајн спречува мирис од преполнети. ★[Силна носивоста] мобилниот тоалет е направен на нови еколошки и без мирис материјал полипропилен, која е безбедна и здрава, со силна носивоста, и може да носи 500 килограми/1102lbs.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат