• Новак
Orchidea Зајаци & Pansies Платно & Рамка Needlepoint

Orchidea Зајаци & Pansies Платно & Рамка Needlepoint

DEN 623.52

Достапност
Достапно за нарачка

Зачувај кога ќе купат комплет и рамка!Lifelike bunnies и цвета ќе стане Велигден преданија.Зачувај кога ќе купат комплет и рамка!Lifelike bunnies и цвета ќе стане Велигден преданија.Вклучува 10-ct.бела Zweigart gobelin платно и конец листа. 7 x 9" (17.8 x 22.9 cm).Кои се увезуваат од Европа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат