• Новак
СТП самолепливи Кожа Поправка Печ самолепливи Каучот Печ Кожа, Кожа Поправка Patch за Софи, Автомобил Седишта (19x50 инчен-1 Парче,Темно Зелена)

СТП самолепливи Кожа Поправка Печ самолепливи Каучот Печ Кожа, Кожа Поправка Patch за Софи, Автомобил Седишта

DEN 1156.80

Достапност
Достапно за нарачка

Стапови и да се различни или површини и лесно ги отстранува оставајќи зад себе да нема остатоци.Ние ги користиме USPS да ја испорача пакети.Еко-пријателски и Здрава : 100% еко-пријателски и здрава, без мирис, едноставна операција, лесен за употреба, може да поправка на различни кожни производи, како што се троседот, кожени чевли, кожни вреќи, автомобил месеци, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат