• Новак
FloraCraft CraftFōM Круг Торта Форма 4 Инчен x 7.8 Инчен Бела

FloraCraft CraftFōM Круг Торта Форма 4 Инчен x 7.8 Инчен Бела

DEN 218.16

Достапност
Достапно за нарачка

Овој пакет содржи еден 4" x 7.8" круг Craft FōM торта форма.Направени со рециклирани пластични!.Одлично за прикажување колачи, лажни слоеви на вистински колачи, торта декорирање класи и подарок торта основи, како пелена колачи.Нејзините крцкава мобилен текстура костец фондан и мрзнување.Направени од општествено одговорен, Американската компанија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат