• Новак
Кожа Поправка Печ,16x79 инчен Кожа Поправка на Лента,Големи Себе Лепило за Троседот Мебел Чанти Автомобил Места Винил Столици Кабинети(Каки)

Кожа Поправка Печ,16x79 инчен Кожа Поправка на Лента,Големи Себе Лепило за Троседот Мебел Чанти Автомобил Места

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Подобрена верзија кожа Лепило】Само лупам и стап,на 40% поголем вискозитет од слични производи,без дополнителни лепак е потребно,Кожа Поправка Patch за Couchesnot лесно да падне и warped. 【Доволно големи димензии кожа поправка на лента】16x79 инчен само Лепило Кожа Поправка,тоа е толку долго и широко, па можете да покријат големи површини без piecing заедно,Заштедите време и да ги Зачувате вашите пари. 【Лесен за Употреба】 Чистење на солза Област,оставете го за некое време, Сечење со ножици на правото големина на Кожа Поправка Комплет,отстранете поддршка хартија и место на области кои е потребно,донесува вашите омилени предмети да се живот во само неколку mintues. 【Разни Функции】 кожа налепница може да ги покрие rips, дупки, солзи, изгореници, гребнатини, дамките и други флеки на оштетена кожа, синтетички кожа, и винил предмети,и за Нерамна или криви површина,исто така, работи за оркестарот проекти и занаети. 【Најдобра Услуга】 : Кожа поправка самолепливи печ се должи на екранот ефекти се различни, ќе има мало боја разлики.Ако не можете да се изберат, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви овозможи со најдобра услуга.Дали имате оштетени или изгребан кожа мебел во вашиот дом?Дали сакате да им даде на вашата кожа мебел нов изглед?Во потрага на нашите големи самолепливи кожа поправка patch за каучи!Ткаенина материјал : СТП Faux Кожа.Дебелина : 0.8 mm.Употреба Чекори : 1. Важно е дека ќе внимателно чистење на кожа од нечистотија и маснотии пред лепење на далноводи. 2. Намалување на троседот печ на соодветна големина со ножици. 3. Откине ослободување хартија во задниот дел на троседот во печ. 4. Се држи на потребната поправка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат