• Новак
Кожа Поправка Печ самолепливи Каучот Печ Кожа за Софи, Автомобил Седишта, Чанти (19x3 инчен,Темно Зелена)

Кожа Поправка Печ самолепливи Каучот Печ Кожа за Софи, Автомобил Седишта, Чанти (19x3 инчен,Темно Зелена)

DEN 2148.00

Достапност
Достапно за нарачка

Премиум Квалитет : кожа поправка на лента избира 100% висок квалитет на кожа, Кожа-пријателски, меки, удобни за употреба, со отпорност на абење, нечистотија отпор, лесно да се чисти и други карактеристики, траат долго време, нема да ја напушти гребнатини, заедно со професионална поправка на лепак, тоа се држи цврсто, го комплетира вашиот поправка на работа во само неколку секунди, лепак останува на цврсто и стабилно.Поради својата добра stretchability, тоа може да се прилагодат на криви површини и има мазна се чувствуваат.Времето за испорака прикажани на крај е многу неточни.Користете ефект : Залепи силна, не испуштајте го, ставете се на неколку секунди.Солза и употреба.Се препорачува причина : мека текстура.Професионална Поправка на : кожа поправка на лента во моментов е достапен во најмалку 75 бои за продажба, и разни зрна, широк спектар на сјај, вклучувајќи : litchi жито, овца жито, теле жито, лудиот коњ кожа жито, за да ви овозможи со најсеопфатна, повеќето професионални кожа поправка на производи.Тоа, исто така, има одлична издржливост.Грижете се-слободен Шопинг : бидејќи на многу бои да се избере и од различни екранот ефекти, суптилни боја разлики може да се случи.Исто така кожни patch за полнење има влакна што може да се направи кора лепенка сè посилно и отпорност на триење.Нашата кожа поправка печ е доволно мека и висока вискозност,па може да се намали во разни форми со ножици лесно.Ако не можете да одлучите кој производ е во право за вас, ве молиме да се чувствуваат слободни да допрат до нас и ние ќе ви помогне што е можно поскоро.Високо Квалитетен Материјал, СТП самолепливи Кожа Поправка Печ .Материјалот е СТП кожа + ослободување на хартија Лесен за употреба, висока вискозност, не е лесно да падне.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат