• Новак
Кожа Поправка на Лента, самолепливи Кожни Patch за Каучот, Автомобил Седишта, Чанти, Мебел, Јакни (19x4 инчен,Темно Кафеава)

Кожа Поправка на Лента, самолепливи Кожни Patch за Каучот, Автомобил Седишта, Чанти, Мебел, Јакни (19x4 инчен,Темно

DEN 302.40

Достапност
Достапно за нарачка

?ШИРОКО СЕ КОРИСТИ?Кожни patch е погодна за репарација на солза, дупка, солза, гори, нула, дамка на кожа, вештачка кожа, винил.Професионална Поправка на : кожа поправка на лента во моментов е достапен во најмалку 75 бои за продажба, и разни зрна, широк спектар на сјај, вклучувајќи : litchi жито, овца жито, теле жито, лудиот коњ кожа жито, за да ви овозможи со најсеопфатна, повеќето професионални кожа поправка на производи.Можете исто така да го исечете го во разни форми со ножици лесно.Луѓето викаат?кожа закрпи за мебел?кожа поправка на лента за каучи?поправка на лента за стол.Грижете се-слободен Шопинг : бидејќи на многу бои да се избере и од различни екранот ефекти, суптилни боја разлики може да се случи.Можете да ги користите ножици за да лесно се сече во различни форми треба да ги покрие пукнатини или дамки., е еден од мора да се haves во секој дом.?ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ?Кожа поправка печ е доволно мека и висока вискозност. [Користат Широко] : ви Помогнат за поправка на крек или поклопец дупка за винил каучи, софи, чаир, столче, ранци, чанти , чевли, јакна, ремени , багаж, чизми, авто седишта, ракавици, мотоцикл седишта, регулируема облегалка, чанта, двојка, камион седиште, отоманската, и мебел. ?ОБЕЗБЕДУВАЊЕ НА КВАЛИТЕТ?Нашата кожа поправка печ лепило, трајни, не остатоци, на рабовите не навивам, 100% заштита на животната средина, не-токсични и невкусна, водоотпорен и влага-доказ, носат и отпорен на гребење.Еко-пријателски и Здрава : 100% еко-пријателски и здрава, без мирис, едноставна операција, лесен за употреба, може да поправка на различни кожни производи, како што се троседот, кожени чевли, кожни вреќи, автомобил месеци, итн.Ако не можете да одлучите кој производ е во право за вас, ве молиме да се чувствуваат слободни да допрат до нас и ние ќе ви помогне што е можно поскоро. [Повеќе имагинација големина] Кожа поправка печ ви дава повеќе апликација сценарија и повеќе имагинација.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат