• Новак
WEIYV-банда Само Лепило Кожа СТП Ткаенина Поправка Закрпи Кожа Лента самолепливи Кожа Поправка Patch за Каучот Софи Мебел Возачи Седиште Јакни 50x138cm(Боја:23-Злато)

WEIYV-банда Само Лепило Кожа СТП Ткаенина Поправка Закрпи Кожа Лента самолепливи Кожа Поправка Patch за Каучот

DEN 285.60

Достапност
Достапно за нарачка

【ПОВЕЌЕ намени】Нашата Поправка на Лента на кожа и винил каучи, софи, чаир, столче, ранци, чанти, чевли, јакна, ремени, багаж, авто седишта, ракавици, мотоцикл седишта, регулируема облегалка, чанта, камион седиште, отоманската и мебел.●Лесно Сечење.Супер леплива и издржливи.) : 1 двор од 1 дворот (1.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат