• Новак
STEIER 3570400 Лепило Точки Сива: Силно Лепило Специјални Ткаенини (се Отстранува Без Остатоци/Отстранлив) 30 мм Дијаметар Пакет на 1000 во Картонска Фармацевт Кутија Круг Н?

STEIER 3570400 Лепило Точки Сива: Силно Лепило Специјални Ткаенини (се Отстранува Без Остатоци/Отстранлив)

DEN 1310.40

Достапност
Достапно за нарачка

Во корисна мала картонска фармацевт кутија за патување и било каде.Исклучителен квалитет за екстремни товари.Флексибилен, прилагодлив, стабилна, тешки-должност, остатоци-слободни.Отстранлив, може да биде напишана за рачно.Многу отпорни на стареење.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат