• Новак
2 Пакети 3x47 Инчен Црвеникаво-Кафеава Кожа Поправка Печ Лента самолепливи за Мебел Троседот Винил Автомобил Места Каучот Столици Чевли Надолу Јакни Чанти Прва Помо?

2 Пакети 3x47 Инчен Црвеникаво-Кафеава Кожа Поправка Печ Лента самолепливи за Мебел Троседот Винил Автомобил

DEN 287.76

Достапност
Достапно за нарачка

МАТЕРИЈАЛ : Кожа поправка на лента Материјал користат Висок Степен на Квалитет кожа,со класици бои, дезени и големини, во вкупно 93 видови .Кожа Accordding со ЕУ за Животната средина Барање Стандард.Safty за вашиот Heathy и целосна вашиот живот.КАРАКТЕРИСТИКИ : Кожа Поправка Печ Функција Нема топлина потребно, Не Пеглање, Не се потребни алатки, Без Шиење бара, Нема Чекање Пати, Мазна кожа,Водоотпорен, отпорни на Абење,Совршен поправка удобност,самолепливи Силни и Издржливи.не-остаток на лепило,залепи силна,Анти Нула.ТЕКСТУРА И БОЈА ГОЛЕМИНИ : Нашите производи имаат 6 Текстури(A B C D E F).И, исто така, имаат 3 големини како што е подолу(2 пакети 3x47 Инчи, 5.9x47 Инчен, 11.8x47 Инчен).Боите се, главно, црна, светло кафена, кафена, темно кафена, црвена, слонова коска, зелена.На пример,-brown01-2 Пакети 3x47 Инчен значи е текстура, brown01 е боја, 2 Пакети 3x47 Инчен е пакет количина и големина.Па кога ќе ги купите нашите производи, ќе треба да изберете текстура боја и големина која ви се допаѓа.ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Нашата кожа поправка на лента работа на кожа, винил и многу други текстил ткаенини, како што се софи, автомобил седишта, чанти, suitcases и јакни, итн.Конечно можете да го направите и со вашиот омилен мебел врати во живот. 100% ЗадоволствотоСамо да не контактирате за ако имате било какви прашања, или ако не сте задоволни од било која причина и ние ќе го замениме или прашање што целосно враќање на средствата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат