• Новак
HURRAH Транспарентен самолепливи Кожа Поправка Patch за Софи, Каучот, Мебел, Возачи Седиште 4×7 Инчен 10×18 cm (4 Парчиња Вклучени)

HURRAH Транспарентен самолепливи Кожа Поправка Patch за Софи, Каучот, Мебел, Возачи Седиште 4×7 Инчен 10×18

DEN 1488.00

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ги користиме nanomaterials и технологија за да се направи оваа одлична поправка печ.Тоа е толку мека како кожата, а вие нема да почувствувате разликата, кога тоа е на кожа.По поправка на кожа, тешко е да се види поправка трага.Поправка субвенција е многу блиску до вистинска кожа, на работ е помеко, и текстура е многу мека кога го погали со рака.Бидејќи нашата поправка субвенција е транспарентен, погоден за сите бои на кожа, нема потреба да се грижите за боја разлика.Овој производ е погодна за репарација на возраст и испукана кожа.Но, за оштетена кожа, поради поправка субвенција е транспарентно, така што не може да ги покрие штетата, ве молиме да обрнете внимание на купувачот.Тоа е погоден за Софи, Каучот, Мебел, Возачи Седиште,кожа патување торба, чадор, воздух перница и така натаму.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат