• Новак
Кожа Поправка Закрпи за Каучот, 20x55Inch Големи Себе Адхезивна Поправка Печ Водоотпорен, Поправка на Лента Анти Нула столче Поправка Комплет за Троседот Мебел Кујната

Кожа Поправка Закрпи за Каучот, 20x55Inch Големи Себе Адхезивна Поправка Печ Водоотпорен, Поправка на Лента

DEN 431.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Премиум квалитет материјал】Оваа кожа закрпи за каучот е направен на СТП кожа и водат ткаенина, мека на допир и добар квалитет.Може да се намали во разни облици како што сакате. 【Пакет се вклучени】ќе добијат 1 од кожа поправка печ, 19.68 x 54.33 инчен, се доволни за да ги задоволат вашите секојдневна употреба. 【Уникатен дизајн】На lleather налепница ќе ја направат вашата кожа мебел поубави и прикривање на флеки.Со добар слатка, потребни само неколку секунди, тоа стапови и на површини и лесно ги отстранува. 【Широк апликации】се Користи за да се реновира стариот мебел, маси, столови, итн., и, исто така може да се користи за ѕидови, кожа троседот закрпи, кожни чанти, итн. 【Обичај Услуга】ве Молиме слободно контактирајте со нас секогаш кога ви треба помош во врска со предметот.Сите прашања може да се одговори преку е-маил и ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат