• Новак
Zadthea Кожа Поправка на Лента 16 X 79 инчи самолепливи Кожа Прва Помош за Софи, Автомобил Седишта, Чанти, Јакни Кожа Поправка Печ (Црно-2Pack 4.740 Инчи)

Zadthea Кожа Поправка на Лента 16 X 79 инчи самолепливи Кожа Прва Помош за Софи, Автомобил Седишта, Чанти,

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

100% еколошки здрава, smelless кожа со долготрајни лепак.Лесен за Користење : за Чистење на солза Област,Сечење со ножици на правото големина печ.Отстранување на подлога од хартија и ставете ја врз областите кои се потребни.Носи вашите омилени предмети да се живот во само неколку mintues.Доволно големи димензии кожа поправка на лента : 16x79 инчен кожа поправка на лента, тоа е толку долго и широко, па можете да покријат големи површини без piecing заедно.Зачувај вашето време и да ги Зачувате вашите пари.Одлична кожа закрпи за одредување на Гребење, Солзи, Дупки, Rips, Изгореници или Пукнатини,и за Нерамна или криви површина, држи до совршено добро.Добар Избор за каучи, регулируема облегалка,софи, столици, столче, мотоцикл седишта,ранци, чанти , чевли, надолу јакна, ремени , перница, багаж, ракавици.Ве молиме внимателно да се споредат текстура и боја на детали страница пред купување и да го изберат правото боја,направете Совршен натпревар и помеша добро.Ако не можете да одлучите кој производ е во право за вас, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние секогаш сме подготвени да ви помогне!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат