• Новак
Dritz Бод Witchery Fusible, Редовни Тежина Поврзување На Веб -, 5/8 Инчи X 13-Дворови, Црни

Dritz Бод Witchery Fusible, Редовни Тежина Поврзување На Веб -, 5/8 Инчи X 13-Дворови, Црни

DEN 211.92

Достапност
Достапно за нарачка

На fusible веб дека обврзници два слоја на ткаенина заедно кога е активирано со пареа железо.Одлично за брзи поправки и лесно без да се шие проекти.За црна или темно обоени редовни тежина ткаенини.Мие и Сува Cleanable.Овој пакет содржи 5/8 Инчи x 13-Јарди на редовни тежина Бод Witchery во црно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат