• Новак
XCYYBB Кожа Поправка на Лента Печ Кожа Лепило Faux Кожа Leatherette Крпа Тапацир Ткаенина Материјал за Софи,Автомобил Седишта,Чанти,Јакни,Прва Помош Patch-Светло Сина 1.37x9m

XCYYBB Кожа Поправка на Лента Печ Кожа Лепило Faux Кожа Leatherette Крпа Тапацир Ткаенина Материјал за Софи,Автомобил

DEN 698.40

Достапност
Достапно за нарачка

Добредојдовте На Нашата Продавница,Ние Гарантираме За Квалитетот На Стоката. Тежина : 600 Грама По Метар.Се Надевам Дека Ќе Уживате Во Вашата Шопинг.Залепи Силна,Паста За Неколку Секунди И Кожа Која Никогаш Не Ја Напушта Гребнатини.Кожа Поправка на лента— Size : 1,37 × 0,5 m,(1m = 3,3 ft)Ширина 1,37 м Е Фиксна Ширина,Купи Повеќе Парчиња Без Сечење,Најдолг Тек Е 50 Метри.Кожа Поправка на Лента—карактеристики : 1.Можете Исто Така Да Го Исечете Го Во Разни Форми Со Ножици Лесно.Кожа —примена Опсег : Со Оваа Кожа Поправка Печ,Конечно Може да се Донесе Вашиот Омилен Мебел И Облека Врати во живот!Поправка Печ Прва Помош, Работи На Кожа,Винил И Многу Други Текстил Ткаенини,Како Што Се Автомобил Седишта,Софи,Чанти,Suitcases И Повеќе.Ако Не Сте Сигурни За Големината,Ве Молиме Да Ни Испратите Коментар.Кожа Поправка на Лента—предности : Јасно Текстура И Светла Боја, лепак На Задната страна За Лесно Лепење;уредни Рабови За Лесно Сечење И Kraft Хартија На Задната страна За Лесно се Лепи.Ве Молам, Прости Ми!Ви Благодариме You3.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат