• Новак
Голем Кожа Лента?Голем самолепливи Закрпи за полнење за Каучот Автомобил Места Мебел Троседот Винил Столови Ткаенини Поправи Солза,0.9 милиметри Дебелина, (19x50 инче?

Голем Кожа Лента?Голем самолепливи Закрпи за полнење за Каучот Автомобил Места Мебел Троседот Винил Столови

DEN 1495.20

Достапност
Достапно за нарачка

[Висок Квалитет] : 100% животната средина и здравјето, потрајни Кожа и не-остаток на Лепило.залепи силна, паста за неколку секунди и Кожа која никогаш не ја напушта гребнатини. 0.9 милиметри Дебелина. [Користете напредно] : Залепи силна, не испуштајте го, ставете се на неколку секунди.Стапови и да се различни или површини и лесно ги отстранува оставајќи зад себе да нема остатоци. [Ефективни] : цената е евтин, ставете во пауза или дамка, не е лесно да се најде.Можете исто така да го исечете го во разни форми со ножици лесно. [Користат Широко] : ви Помогнат за поправка на крек или поклопец дупка за винил каучи, софи, чаир, столче, ранци, чанти , чевли, јакна, ремени , багаж, чизми, авто седишта, ракавици, мотоцикл седишта, регулируема облегалка, чанта, двојка, камион седиште, отоманската, и мебел.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат