• Новак
Кожа Закрпи за Каучот 8x11 инчен(Темно-Кафе), Кожни Patch за Полнење, самолепливи Кожа на Троседот, Каучот столче, Кожа Налепница, Трајни Само Лепило Кожа Поправка Закрпи

Кожа Закрпи за Каучот 8x11 инчен(Темно-Кафе), Кожни Patch за Полнење, самолепливи Кожа на Троседот, Каучот

DEN 317.76

Достапност
Достапно за нарачка

????【Супер Sticky & Трајни】 : Овие кожа закрпи за каучот користиме високо квалитетни лепила, која може да се додадат на вашата кожа апарати многу добро и нема да падне лесно.Високата вискозност на оваа кожни patch комплет се протега на услугата живот и го прави многу издржлив.И ние даде далеку посветен нано лепак двострано лента, само во случај да ви е потребна. ????【Водоотпорен И Удобно】 : Оваа кожа налепница беше направени од водоотпорен материјал кој може да се заштити вашата кожа стоки многу добро, и оваа кожа поправка patch за каучот е многу мек, ќе не бришење на вашата кожа, и тоа е многу удобен за користење. ????【Погоден За Повеќе Сцени】 : Кожа поправка закрпи за мебел може да биде намалување на големина и форма по желба, па ова кафеава кожа печ може да биде погоден за сите видови на кожни производи, како што се софи, седиштата во автомобил, па дури и рачно изработени производи од кожа, вклучувајќи мобилен телефон случаи и лаптоп покрива. ????【Ги зачувате Вашите Пари】 : Кога вашата кожа стоката се оштетени, во споредба со купување на нова, користење на оваа кожни patch за полнење, можете да потрошите помалку пари и да се постигне истиот ефект. ????【Лесен за употреба】 : треба само четири чекори и ќе може да го направи тоа независно, без алатки, и да го користите најкус рок и најефективен начин за да го освежите вашиот мебел кога имате оваа кожа налепница.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат