• Новак
Кожа Поправка Печ самолепливи Каучот Печ Кожа за Софи Автомобил Места Чанти Прва Помош Печ (19x7 инчен,Црвена)

Кожа Поправка Печ самолепливи Каучот Печ Кожа за Софи Автомобил Места Чанти Прва Помош Печ (19x7 инчен,Црвена)

DEN 1994.40

Достапност
Достапно за нарачка

Ние ги користиме USPS да ја испорача пакети.Исто така кожни patch за полнење има влакна што може да се направи кора лепенка сè посилно и отпорност на триење.Ние ги користиме USPS да ја испорача пакети.Еко-пријателски и Здрава : 100% еко-пријателски и здрава, без мирис, едноставна операција, лесен за употреба, може да поправка на различни кожни производи, како што се троседот, кожени чевли, кожни вреќи, автомобил месеци, итн.Премиум Квалитет : кожа поправка на лента избира 100% висок квалитет на кожа, Кожа-пријателски, меки, удобни за употреба, со отпорност на абење, нечистотија отпор, лесно да се чисти и други карактеристики, траат долго време, нема да ја напушти гребнатини, заедно со професионална поправка на лепак, тоа се држи цврсто, го комплетира вашиот поправка на работа во само неколку секунди, лепак останува на цврсто и стабилно.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат