• Новак
Кожа Поправка Печ, самолепливи Кожни Patch за Каучот, Автомобил Седишта, Чанти, Мебел, Јакни (Беж, 8 X 11)

Кожа Поправка Печ, самолепливи Кожни Patch за Каучот, Автомобил Седишта, Чанти, Мебел, Јакни (Беж, 8 X 11)

DEN 167.76

Достапност
Достапно за нарачка

【ГОЛЕМИ ДИМЕНЗИИ】кожа поправка печ size 8"x11" (инчи). 【ВИСОКО-КВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ】кожа поправка печ е доволно мека и висока вискозност.Можете да ги користите ножици за да лесно се сече во различни форми треба да ги покрие пукнатини или дамки. 【ЛЕСНО да се ИНСТАЛИРА И да се ОТСТРАНИ】На водоотпорен кожа поправка patch се самолепливи, само тргни исклучување на издавање хартија од кожа поправка печ на лепило површината, а потоа притиснете цврсто, без алатка треба. 【ШИРОКО се КОРИСТИ】Погоден за сите видови на троседот кожени столици, автомобил ентериери, КТВ седишта, ѕидови, палуби, апарати за кожни производи, DIY рачно изработени. 【СРЕЌА УВЕРУВАЊЕ】Ние сме посветени на обезбедување на одлични производи и 100% задоволството на нашите клиенти.Ако имате било какви прашања во врска со самолепливи кожа поправка печ, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе бидеме во вашата услуга!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат