• Новак
Кожа Поправка Печ Лента за полнење за Каучи 2packs 4X60inch Лепила за Кожа, Винил Каучот Мебел Троседот Автомобил Појаси Чанти Јакни Прва Помош Печ (Црна)

Кожа Поправка Печ Лента за полнење за Каучи 2packs 4X60inch Лепила за Кожа, Винил Каучот Мебел Троседот Автомобил

DEN 310.80

Достапност
Достапно за нарачка

【Подобрена верзија кожа Лепило】 Само кора и се држи,лесен за употреба: Ние користиме високо квалитетни животната средина-пријателски лепило, безбедно и без мирис, 40% поголем вискозитет од слични производи ,без дополнителни лепак е потребно, не е лесно да падне и да warped, многу издржливи и удобно. 【Високо-одделение СТП ткаенини,Тенки и издржливи,одговара на добро 】 во Споредба со другите leathers дека се премногу дебели и лесно да се тргни, ние ги користиме специјален ,лесни и удобни.Кој е издржлив и тенки доволно да се вклопуваат во веќе постоечката површина,Дури и криви површини.Она што е уште поважно, Носат-отпорни, светло-отпорни, водоотпорни, лесно да се чисти, тоа исто така може да се осигураме дека нашите производи ќе ве придружува за подолго време. 【Евтина цена, но не и на изглед】 Нашата кожа поправка комплет со Високо-одделение СТП ткаенини и Силно лепило е многу практичен ,кој го направи печ одговара на вашата кожа добро и не е лесно да се најде.Треба само неколку долари insteading на сто долари за да се направи вашиот објект изгледа новиот повторно .Зарем не е добар избор за вашиот богатство сопственост?. 【Широко се користи】 Од кожа поправка печ може да се широко се користат во каучи, софи, столици, автомобил перници, багаж, чевли, ракавици, кожна облека за Прва Помош Печ Поправи Солза Комплет и други кожа/винил материјал.и тоа дури и може да биде шлаг на торта за вашиот ракотворби. 【100% ЗАДОВОЛСТВО】 Само да не контактирате за ако имате било какви прашања, или ако не сте задоволни од било која причина и ние ќе го замениме или прашање што целосно враќање на средствата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат