• Новак
TUOY Мажите е Поместена Компресија Кошула Заштитна Кошула Rib Градите Заштитник за Фудбал Макбаскет Бејзбол

TUOY Мажите е Поместена Компресија Кошула Заштитна Кошула Rib Градите Заштитник за Фудбал Макбаскет Бејзбол

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен за фудбал, бејзбол, кошарка, рагби, фудбал, макбаскет, аикидо, скијање, велосипедизам, хокеј и сите други контакт спорт.Одговара На Градите, Големина : S=27-30".M=30-34".L=35-39".XL=40-43".XXL=44-47". 3 X-Голем=48-52".Ние сме љубезно ве информираме за да бидете сигурни дека за да се измери градите обемот пред да нарачате.Тоа е нормално чувство тесни на вашиот прв пробате, вие ќе се чувствувате подобро на следниот носи.Обезбедува дополнителна поддршка и да се соочи ребра, градите, рамената и грбот!.Дише материјал за максимална удобност, со трендовски, мода напред дизајн.Напомена : кул измијте го тоа нежно со рака, висат/постават рамен да се исуши, не железо, собори резулатати сува или кајгана.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат