• Новак
TUOY Мажите е Поместена Компресија Кошула Заштитна Кошула Rib Градите Заштитник за Фудбал Макбаскет Бејзбол

TUOY Мажите е Поместена Компресија Кошула Заштитна Кошула Rib Градите Заштитник за Фудбал Макбаскет Бејзбол

DEN 839.76

Достапност
Достапно за нарачка

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Совршен за фудбал, бејзбол, кошарка, рагби, фудбал, макбаскет, аикидо, скијање, велосипедизам, хокеј и сите други контакт спорт.Одговара На Градите, Големина : S=27-30".M=30-34".L=35-39".XL=40-43".XXL=44-47". 3 X-Голем=48-52".Ние сме љубезно ве информираме за да бидете сигурни дека за да се измери градите обемот пред да нарачате.Тоа е нормално чувство тесни на вашиот прв пробате, вие ќе се чувствувате подобро на следниот носи.Обезбедува дополнителна поддршка и да се соочи ребра, градите, рамената и грбот!.Дише материјал за максимална удобност, со трендовски, мода напред дизајн.Напомена : кул измијте го тоа нежно со рака, висат/постават рамен да се исуши, не железо, собори резулатати сува или кајгана.Боја : Црна Поместена Кошула Долг Ракав | Големина : Големи Промоции може да се разликуваат во зависност од бојата/големина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат