• Новак
Вирџинија Државниот Сувенири Колекционерски Lpco Напрсток

Вирџинија Државниот Сувенири Колекционерски Lpco Напрсток

DEN 238.80

Достапност
Достапно за нарачка

Изборот на Сувенири Напрсток од Вирџинија.Приближна висина 1".Керамички заврши со логото на државата или атракција.Совршен за секој кој собира минијатури и/или thimbles.Доаѓа во шарени пластични заштитни пакување.Оваа голема колекционерски напрсток е приближно 1" во височина .Материјалот е керамички.Таа доаѓа во многу убаво сувенири пластични пакет и е подготвена да стане дел од вашиот сувенири напрсток колекција.Сите слики, логоа и текстот се појавуваат само на едната страна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат