• Новак
Isosteel VA-9901D 1.0 литарски, Двојно Ѕидови Duo-Вакуум Колба, 2 Нерѓосувачки Челик/Пластични Завртки-на Филџани, Храна Одделение 18/8 Нерѓосувачки Челик

Isosteel VA-9901D 1.0 литарски, Двојно Ѕидови Duo-Вакуум Колба, 2 Нерѓосувачки Челик/Пластични Завртки-на Филџани,

DEN 431.52
DEN 281.00 -35 %

Достапност
Достапно за нарачка

5 Години Ограничен Warranty Keeps прибл. 24 часа.топла и 48 часа.ладно.Двојно ѕидови 18/8 нерѓосувачки челик со вакуум технологија.ќе б 18/8 нерѓосувачки пиење чаши со BPA free пластични лагер.Држи се прибл. 24 часа.топла и 48 часа.ладно.Isosteel Дуо Врвот 1, 0 l Направени од 18/8 нерѓосувачки челик Вакуум Колба со leakproof завртка приклучокот систем и 2 чаши за пиење со BPA free пластични лагер.Ова двојно ѕидови 1,0 l Дуо Врвот вакуум изолирани Колба, направени од храна одделение 18/8 нерѓосувачки челик, одлични вакуум технологија ќе ги чува вашите пијалаци топла или ладна за долго време.g првенство.Двајцата не ' рѓосувачки челик чаши се прикачени простор за заштеда на врвот на шишето.Оригиналниот Isosteel може да се идентификува од страна на Isosteel печат на дното од вашиот колба.Спецификации : * Јачина : за 1, 0 l * Висина : околу. 355 mm * Висина Без Капак : прибл. 313 мм * Макс.Надворешниот Дијаметар : Прибл. 82 mm * Мин.Надворешниот Дијаметар : Прибл. 77 mm * Дијаметар на отворање : Прибл. 41 mm * Тежина : Околу 604g.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

литургија Голем Капацитет 750ML Нерѓосувачки Челик Термос Отворено Преносни Мобилни Спортски Шише Вакуум Изолација

Карактеристики на производот : dual функции на топлина зачувување и ладно заштита, погоден за домашна / offic

DEN 7655.04

Вакуум Првенство,Мини Туристички Кафе Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Шише Кригла за Велосипедизам Backpacking

★Издржливи, двојно‑layer 304 од не ' рѓосувачки челик термичка изолација првенство, куп капак направени од

DEN 528.00

Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Кригла, Сино Небо Трева И Крава Печати Термос Шише за Вода за Топли и Ладни

Внатрешниот тенџере е направен од двојноlayer нерѓосувачки челик структура.Тоа исто така може да се корис

DEN 527.76